Меню
Филтри

Категории

Вид

Производители

Ценови диапазон

Продукти

Заземителен комплект 6 точки 1U 19" шина
Заземителен комплект за комуникационен шкаф 6 точки, 1U 19” метална основа, 1 x 220 mm меден busbar, с 4 ...
37,55 лв.
Вентилиран празен панел 1U
1U 19” Вентилиран празен панел
14,08 лв.
Разклонител 9 гнезда шуко 2U 16A бушон
19” 2 U разклонител AC250V, 16А с предпазител, 9 гнезда DIN49440; 1.8m кабeл
105,61 лв.
Разклонител 6 гзнезда шуко 1U ON/OFF ключ
19” 1 U разклонител AC250V, 10А, 6 гнезда DIN49440, ON/OFF ключ; 1.8m кабeл
58,68 лв.
Аранжираща скоба вертикална шина 44х60 мм
Кабелен органайзер 1 алуминиева скоба 44х60 мм, подходящ за 19" шкафове. Комплект 10 бр. Може да бъде инсталиран ...
30,52 лв.
Аранжиращ панел 2U 5 скоби - алуминий; отвори в базата
Кабелен органайзер с 5 куки и метална основа, подходящ за 19" шкафове. Може да бъде инсталиран хоризонтално или ...
25,81 лв.
Аранжиращ панел 1U 5 скоби - алуминий; отвори в базата
Кабелен органайзер с 5 куки и метална основа, подходящ за 19" шкафове. Може да бъде инсталиран хоризонтално или ...
16,43 лв.
ePOE/POE пасивен приемник LR1002-1ЕC
ePOE/POE пасивен приемник за коаксиален кабел, съвместими с ePOE суичове и камери и с POE сучове и камери. Пренос ...
68,06 лв.
ePOE пасивен конвертор LR1002
ePOE пасивен конвертор за коаксиален кабел, работи с ePOE суич PFL2106-4ET-96 и ePOE камери . Пренос по коаксиален ...
32,86 лв.
Комплект PVC крачета за стенни комуникационни шкафове
Комплект PVC крачета за стенни комуникационни шкафове (LN-PR) , максимално натоврване 250kg на всяко. Размери: M10.
14,08 лв.
19” 1U рафт за комуникационен шкаф, размер: WDH 486x400x44mm.
19” 1U рафт за комуникационен шкаф, размер: WDH 486x400x44mm. Максимално натоврване 30kg. Черен цвят.
44,66 лв.
19” 1U рафт за комуникационен шкаф, размер: WDH 486x/300x44mm
19” 1U рафт за комуникационен шкаф, размер: WDH 486x300x44mm. Максимално натоврване 30kg. Черен цвят.
37,55 лв.
Крепежни елементи М6 за комуникационен шкаф
Крепежни елементи М6 за комуникационен шкаф, 50бр.
0,94 лв.
5GHz N300 15dBi Outdoor Wireless CPE PFWB5-30n
Мини 5.8GHz CPE, 802.11а/n MIMO 2x2 безжичен водоустойчив Access Point/NetworkBridge Router IPv4, Router IPv6. ...
91,54 лв.
2.4GHz N300 9dBi Outdoor Wireless CPE PFWB2-60n
Мини 2.4GHz CPE, 802.11b/g/n MIMO 2x2 безжичен водоустойчив Access Point/NetworkBridge Router IPv4, Router IPv6. ...
82,14 лв.
2.4GHz N300 14dBi Outdoor Wireless CPE PFWB2-30n
2.4GHz CPE, 802.11b/g/n MIMO 2x2 безжичен водоустойчив Access Point/NetworkBridge Router IPv4, Router IPv6. Режими ...
185,41 лв.
SFP модул PFT3950
Dual SFP модул. Скорост на предаване 1.25Gbps, Multi-mode, Конектор – LC, Дължина на вълната 850nm, Максимално ...
68,06 лв.
SFP Оптичем модул PFT3920
SFP модул. Скорост на предаване 155Mbps, Single-mode, Конектор – LC, Дължина на вълната Tx1550/Rx1310nm, Максимално ...
61,02 лв.
SFP Оптичем модул PFT3900
Dual SFP модул. Скорост на предаване 155Mbps, Multi-mode, Конектор – LC, Дължина на вълната 850nm, Максимално ...
56,33 лв.
Пасивен POE удължител/разклонител PFT1300
Пасивен POE удължител/разклонител с възможност за каскадиране. Захранване на до 3 IPC(до 8W), IEEE802.3af/at, ...
46,94 лв.
Hi-POE Gigabit инжектор PFT1200
Hi-POE Gigabit инжектор POE/POE+/ Hi-POE/60W , Скорост на връзката Gigabit 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation, ...
72,76 лв.
Суич PoE 16-портов PFS4420-16GT-250
20-портов управляем /WEB Managed Gigabit Layer-2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 16 порта х ...
795,64 лв.
24-портов POE суич PFS4226-24ET-240
28-портов управляем / WEB Managed Layer-2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение . 24 порта х 10/ ...
490,52 лв.
Суич 16-портов PoE Gigabit Managed PFS4218-16GT-190
18-портов управляем/WEB Managed Layer-2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение . 16x 10/100/1000Base-TX ...
795,64 лв.
16-портов POE суич PFS4218-16ET-240
20-портов WEB Managed Layer-2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение . 16 порта х 10/ 100Base-TX POE , ...
467,05 лв.
16-портов POE суич PFS4218-16ET-190
20-портов WEB Managed Layer-2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение . 16 порта х 10/ 100Base-TX POE , ...
420,11 лв.
6-портов POE суич PFS4206-4P-96
6 -портов Layer 2 Управляем POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение . 3 порта х 10/ 100Base-TX POE , 1 x ...
192,46 лв.
Суич Gigabit Switch PoE 11-портов PFS3211-8GT-120
11-портов Индустриален Layer 2 Gigabit HI-POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 8 порта х ...
373,18 лв.
6-портов POE суич PFS3206-4P-96
6 -портов Layer 2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение . 3 порта х 10/ 100Base-TX POE , 1 x ...
147,86 лв.
26-портов Layer-2 POE суич PFS3125-24ET-190
26-портов Layer-2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение . 24 порта х 10/ 100Base-TX POE , Combo 1 x ...
410,72 лв.
18-портов Layer-2  POE суич PFS3117-16ET-135
18-портов Layer-2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение . 16 порта х 10/ 100Base-TX POE , Combo 1 x ...
260,52 лв.
Суич 11-портов Индустриален Layer 2 HI-POE PFS3111-8ET-96-F
11-портов Индустриален Layer 2 HI-POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 8x порта х 10/100Base-T POE, ...
279,29 лв.
10-Port Ethernet Switch PFS3110-8T
10 -портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение . 8 порта х 10/ 100Base-T , 1 x Uplink порт x ...
136,13 лв.
10-портов POE суич PFS3110-8P-96
10-портов Layer 2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 8 порта х 10/ 100Base-TX POE , 1 uplink порт ...
180,72 лв.
6-Port Ethernet Switch PFS3106-4T
6 -портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение . 4 порта х 10/ 100Base-T , 1 x Uplink порт x ...
86,84 лв.
LTE 4G/3G 2.4GHz 802.11b/g/n 300Mbps безжичен рутер DWR-116
LTE 4G/3G 2.4GHz 802.11b/g/n 300Mbps безжичен рутер. WAN Port: 1x 10/100Mbps Auto MDI/MDI-X RJ45 port; LAN Port: 4x ...
82,14 лв.
24-Port 24 Gigabit Ethernet Switch PFS3024-24GT
24 -портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение . 24 gigabit порта х 10/ 100 /1000 Base-T . ...
199,50 лв.
16-Port 16 Gigabit Ethernet Switch PFS3016-16GT
16 -портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение . 16 gigabit порта х 10/ 100 /1000 Base-T . ...
168,98 лв.
Безжичен Wireless Access Point w/ USB Charger WDAP-W750E
Mini Dual/AC , 5GHz/2.4GHz Access Point/Gataway/Repeater; 802.11a/ac/b/g/n/i, 400Mbps+350Mbps; PoE; Подходящ за ...
107,96 лв.
10-портов POE суич PFS3010-8ET-96
10-портов Layer 2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение . 8 порта х 10/ 100Base-TX POE , 2 x gigabit ...
129,08 лв.
Суич Gigabit Ethernet PoE 8 портов PFS3008-8GT-96
8-портов Layer 2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 8 порта х 10/100/1000Base-TX POE. Протоколи: ...
159,60 лв.
Суич Gigabit Ethernet PoE 8 портов PFS3008-8GT-60
8-портов Gigabit Layer 2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 4 порта х 10/100/1000Base-TX POE, 4 x ...
112,66 лв.
8-Port 8 Gigabit Ethernet Switch PFS3008-8GT
8 -портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение . 8 gigabit порта х 10/ 100 /1000 Base-T . ...
65,71 лв.
5-Port 5 Gigabit Ethernet Switch PFS3005-5GT
Мини 5 -портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение . 5 gigabit порта х 10/ 100 /1000 Base-T . ...
42,24 лв.
5-портов POE суич PFS3005-4P-58
5-портов POE суич. 4 порта х 10/ 100Base-TX POE , 1 x uplink порт 10/100Base-T. POE protocol IEEE802.3af, ...
82,14 лв.
1200Mbps AC Dual-Band 802.11ac/a/b/g/n Гигабитов безжичен рутер DIR-825
1200Mbps AC Dual-Band 802.11ac/a/b/g/n Гигабитов безжичен рутер. Gigabit WAN Port: 1x 10/100/1000Mbps Auto ...
91,54 лв.
300Mbps 2.4GHz 802.11b/g/n безжичен рутер DIR-605L
300Mbps 2.4GHz 802.11b/g/n безжичен рутер. WAN Port: 1x 10/100Mbps Auto MDI/MDI-X RJ45 port; LAN Port: 4x ...
42,24 лв.
6-портов ePOE суич PFL2106-4ET-96
6 -портов Layer 2 суич с ePOE/POE технология за пренос по CAT5 кабел на захранване и информация на разстояние до ...
201,84 лв.
Cплитер за захранване на контролери CV-PD3201-AT
PoE сплитер за захранване на контролери от POE суич или инжектор. Преобразува входящия PoE сигнал в изходящ: 12V DC ...
42,24 лв.
Gigabit POE инжектор IEEE802.3af/at/30W TT713E-PSEТ
Gigabit POE инжектор IEEE802. 3af/at/30W, Скорост на връзката Gigabit 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation, Auto-MDIX, ...
37,55 лв.
Пач кабел 1m, UTP, Cat.5e
Пач кабел 1m, UTP, Cat.5e
1,55 лв.
Пач кабел 0.5м, UTP, Cat.5e
Пач кабел 0.5, UTP, Cat.5e .
1,32 лв.
Пач кабел 1m, FTP, Cat.5e.
Пач кабел 1m, FTP, Cat.5e.
2,33 лв.
Gigabit POE инжектор TAM1GT1GT-30
Gigabit POE инжектор IEEE802. 3af/at/30W , Скорост на връзката Gigabit 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation, Auto-MDIX, ...
49,28 лв.
8-Port Ethernet Switch SW-804
8-портов SOHO суич 10/100Mbps, 8x auto MDI/MDIX порта. Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x/Flow control. ...
35,21 лв.
5-Port Ethernet Switch SW-504
5-портов SOHO суич 10/100Mbps, 5x auto MDI/MDIX порта. Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x/Flow control. ...
28,16 лв.
19" Стенен шкаф WTC 20U D 600 mm
20U 19 ” Комуникационен шкаф с размери WDH: 565x600x935mm, стъклена врата със заключване. Ляво и дясно отваряне . ...
337,97 лв.
19" Стенен шкаф WTC 16U D 600 mm
16U 19 ” Комуникационен шкаф с размери WTC16U45 WDH: 565x450x755mm / WTC16U60: WDH 565x600x755mm, стъклена врата ...
302,76 лв.
19" Стенен шкаф WTC 16U D 450 mm
16U 19 ” Комуникационен шкаф с размери WTC16U45 WDH: 565x450x755mm / WTC16U60: WDH 565x600x755mm, стъклена врата ...
279,29 лв.
19" Стенен шкаф WTC 12U D 600 mm
12U 19 ” Комуникационен шкаф с размери WTC12U45 WDH: 565x450x580mm / WTC12U60: WDH 565x600x580mm, стъклена врата ...
260,52 лв.
19" Стенен шкаф WTC 12U D 450 mm
12U 19 ” Комуникационен шкаф с размери WTC12U45 WDH: 565x450x580mm / WTC12U60: WDH 565x600x580mm, стъклена врата ...
237,05 лв.
19" Стенен шкаф WTC 9U D 600 mm
9 U 19 ” Комуникационен шкаф с размери WTC09U45: WDH: 565x450x445mm / WTC09U45: WDH 565x600x445mm, стъклена врата ...
232,36 лв.
19" Стенен шкаф WTC 9U D 450 mm
9 U 19 ” Комуникационен шкаф с размери WTC09U45: WDH: 565x450x445mm / WTC09U45: WDH 565x600x445mm, стъклена врата ...
208,88 лв.
19" Стенен шкаф WTC 7U D 600 mm
7 U 19 ” Комуникационен шкаф с размери WTC07U45 WDH: 565x450x355mm / WTC07U60 WDH: 565x600x355mm, стъклена врата ...
213,58 лв.
19" Стенен шкаф WTC 7U D 450 mm
7 U 19 ” Комуникационен шкаф с размери WTC07U45 WDH: 565x450x355mm / WTC07U60 WDH: 565x600x355mm, стъклена врата ...
194,80 лв.
19" Стенен шкаф SOHO 9U D 400 mm разглобен
9U 1 9” Комуникационен шкаф с размери WDH: 535x400x440mm, стъклена врата със заключване с ляво и дясно отваряне. ...
143,17 лв.
19" Стенен шкаф SOHO 7U D 400 mm разглобен
7U 1 9” Комуникационен шкаф с размери WDH: 535x400x350mm, стъклена врата със заключване с ляво и дясно отваряне. ...
129,08 лв.
19" Стенен шкаф SOHO 7U D 300 mm разглобен
7U 1 9” Комуникационен шкаф с размери WDH: 535x300x350mm, стъклена врата със заключване с ляво и дясно отваряне. ...
115,72 лв.
Рафт за ком шкаф 400мм 1U 19" 2 точки захват
19” 1U рафт за комуникационен шкаф, размер: WDH 486x( 2 0 0/ 250/ 300/400) x44mm. Максимално натоврване 30kg. ...
30,52 лв.
Рафт за ком шкаф 300мм 1U 19" 2 точки захват
19” 1U рафт за комуникационен шкаф, размер: WDH 486x( 2 0 0/ 250/ 300/400) x44mm. Максимално натоврване 30kg. ...
25,81 лв.
Рафт за ком шкаф 250мм 1U 19" 2 точки захват
19” 1U рафт за комуникационен шкаф, размер: WDH 486x( 250 ) x44mm. Максимално натоврване 30kg. Перфорирани. Черен ...
23,47 лв.
Комплект крепежи М6 20 бр
Крепежни елементи М6 за комуникационен шкаф, 20бр.
14,08 лв.

Мрежово оборудване

Научавайте първи за нови услуги и промоции!
Сравнение на продукти
Нашият онлайн магазин използва така наречените „Бисквитки“ Научете повече за нашата политика за поверителност и нашата политика за Бисквитки